• Projekt edukacyjny Bądź bezpieczny

• Zakończyliśmy projekt edukacyjny ,,Bądź bezpieczny” realizowany wśród najmłodszych uczniów klas 0-III. Projekt składał się z trzech części i realizowany był systematycznie przez cały rok szkolny. Edukacyjne i praktyczne działania przyczyniły się do zgłębiania przez uczniów tajników bezpiecznych zachowań  w różnych sytuacjach. Ostatnim przedsięwzięciem było przygotowanie przedstawienia pt. ,, Duży Kordian” oraz ćwiczeń praktycznych w sali i w terenie. Uczniowie kl. III przedstawili scenkę teatralną, w której jeden z głównych bohaterów właśnie Kordian z kl.III zaprezentował bohaterską postawę, w której pokazał, że każdy,  nawet najmniejszy poprzez świadome działania. może komuś uratować życie. Życzymy sobie nawzajem, aby  wszystkie poruszane tematy, a w szczególności bezpieczne poruszanie się po drogach,  były stosowane w naszych codziennych działaniach. BĄDŹMY BEZPIECZNI !!!

• Dzień Rodziny

• 15 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Łazach odbył się Dzień Rodziny. Wydarzenie to połączyło dwa święta: Dzień Matki i Dzień Ojca.  Spotkanie zostało zorganizowane przez nauczycieli – wychowawców, na czele z panią dyrektor Beatą Kołcz.
            Zaproszeni rodzice zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przy stołach udekorowanych (przez ich pociechy) polnymi kwiatami. W obsługę gości zaangażowali się - elegancko ubrani - najstarsi uczniowie szkoły. W trakcie uroczystości dzieci z przedszkola oraz klas od pierwszej do trzeciej przedstawiły wzruszający program artystyczny ukazujący sceny z życia rodziny, przy okazji prezentując swoje znakomite umiejętności aktorskie, recytatorskie i muzyczne.
            Na zakończenie wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty.

Spotkanie uświetnili znakomici goście: Wójt Gminy Radymno -  Bogdan Szylar, Przewodniczący Rady Gminy Radymno - Jan Fusiek

• Egzamin na kartę rowerową

• Karta rowerowa, to kolejny, po legitymacji szkolnej, ważny dokument, który otrzymają nasi uczniowie.

Uczniowie zdali egzamin na kartę rowerową. Egzamin obejmował część teoretyczną sprawdzającą znajomość przepisów i zasad poruszania się po drogach oraz część praktyczną, podczas której mogli sprawdzić swoją wiedzę w praktyce.

Gratulujemy i życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi!

• Praca oddziału przedszkolnego w okresie wakacyjnym

• Szanowni Rodzice,

informujemy, że  zgodnie z § 12 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 lutego 2019 r. w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli (Dz. U. 2019 poz. 502); Zarządzeniem Nr 136/2021 Wójta Gminy Radymno z dnia 14.12.2021 r. w sprawie ustalenia terminów przerw w pracy oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Radymno w roku szkolnym 2021/2022 oraz Zarządzeniem  Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łazach

dyżur wakacyjny  będzie w terminie od 27.06.2022r. do 6.07.2022r. oraz od 30.07.2022 r. do 31.08.2022 r.

Rodziców zainteresowanych prosimy o informację

• Składamy podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe Dnia Dziecka

Panu Edwardowi Piechota soltysowi wsi Łazy za napoje i słodycze

Panu Wojciechowskiemu za pyszną watę cukrową