• ŚWIĘTO DRZEWA

• W naszej szkole Święto Drzewa ma już swoją długoletnią tradycję, uczniowie po raz piętnasty uczestniczyli w tej ogólnopolskiej akcji.

Uczniowie klasy 4 i 6 przygotowali dla młodszych kolegów plakaty przedstawiające drzewa i krzewy rosnące w naszej okolicy. Na gazetkach zamieściliśmy wiadomości, ilustracje i ciekawostki przyrodnicze. Wyeksponowano plakaty i materiały otrzymane od Klubu Gaja. Z wielkim zaangażowaniem uczniowie wzięli udział w sadzeniu drzew na terenie szkoły.

Kolejna edycja Święta Drzewa w naszej szkole pokazała, że drzewa są ważne dla naszych uczniów i inspirują ich do wspólnych, różnorodnych działań.

• PASOWANIE NA UCZNIA

• Ślubowanie uczniów klasy pierwszej to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla rodziców.

Odświętnie ubrani pierwszoklasiści z radością w sercach zaprezentowali program artystyczny. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć,upominków i słodkiego poczęstunku.