• DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

• Nasza szkoła uczestniczyła  w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej
            1 października 2021 r. pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcji towarzyszyły zadania, łamigłówki, krzyżówki a przede wszystkim pozytywne emocje i zabawa .

W każdej klasie wybraliśmy EXPERTÓW TABLICZKI MNOŻENIA.

• DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

• 29 września obchodziliśmy Światowy Dzień Głośnego Czytania.

Wszyscy uczniowie zaangażowali się w obchody tego święta głośno czytając w trakcie lekcji. Klasa 4 postanowiła zachęcić do nauki czytania najmłodszych członków szkolnej społeczności. W związku z tym zaprezentowała w „zerówce” baśń „O kocie w butach”. Maluchy z uwagą wysłuchały czytanej im przez starszych kolegów historii i z zapałem oznajmiły, że już niedługo to oni będą czytać im bajki.

Pamiętajmy – czytanie ma niesamowity wpływ na rozwój każdego człowieka.

• Spektakl internetowego teatru TVP

• 14 września młodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w transmisji spaktaklu "O mniejszych braciszkach Świętego Franciszka"

Widzowie dowiedzieli się,że Święty Franciszek – kiedy jeszcze nie był świętym, lecz po prostu zwykłym Franciszkiem – wybrał się w wędrówkę po świecie. Podczas swojej podróży przeżył mnóstwo niezwykłych przygód.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spektakle.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spektakle.

• Akcja Sprzątanie Świata

• „Myślę, więc nie śmiecę” to hasło tegorocznej akcji  „Sprzątanie świata”, do której przyłączyła się nasza szkoła. W ramach akcji uczniowie klas IV-VI wzięli udział w zajęciach,
            na których rozmawiali o potrzebie troski o środowisko, segregacji odpadów i ich ponownym  przetwarzaniu oraz o czystości w najbliższym otoczeniu.
            Jako podsumowanie zajęć uczniowie wykonali plakaty.