• Nagłówek

•       W naszej szkole realizowany jest projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej:

Nazwa projektu: „Alfa i Omega – Program wsparcia szkół z terenu gminy Radymno” nr wniosku RPPK.09.02.00-18-0012/16 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Priorytet IX. Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.2 Poprawa jakości kształcenia ogólnego.

• Lider projektu (wnioskodawca) Gmina Radymno, ul. Lwowska 38, 37-550 Radymno.
          • Partner projektu: Stowarzyszenie CRAS – Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej 35–513 Rzeszów, ul. Raginisa 31/L2.
          • Biuro projektu: Stowarzyszenie CRAS – Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej, ul. Hetmańska 4/2b,  35-045 Rzeszów, tel. 17 740 22 25.
          • Okres realizacji projektu: 01.02.2017-30.06.2018 r.
          • Zasięg projektu – uczniowie/uczennice i nauczyciele/nauczycielki wybranych szkół z terenu Gminy Radymno, w tym:
            • Szkoła Podstawowa w Łazach

W naszej szkole w ramach projektu „Alfa i Omega –Program wsparcia szkół terenu gminy Radymno” zorganizowano kółka zainteresowań. Uczniowie klas 4-7  zdecydowali się na udział przynajmniej w jednym kółku zainteresowań. Do wybory mieli :

-  przyrodnicze - prowadzące : P. Anna Adamkiewicz i P. Alicja Rożek-Gliniany ,

- dziennikarskie – prowadząca : P. Magdalena Wojciechowska ,

- szachowe – prowadzący : P. Stanisław Kojder ,

- matematyczne – prowadząca : P. Beata Kołcz ,

- informatyczne – prowadzący : P. Grzegorz Zubrzycki ,

- teatralne – prowadząca : P. Małgorzata Skrzyszewska ,

- dla klas 1-3 – prowadzące : P. Małgorzata Skrzyszewska, P. Katarzyna Wasieczko oraz  P. Barbara Kojder .

W czasie zajęć – kółek możemy korzystać z atrakcyjnych pomocy dydaktycznych takich jak: tablica interaktywna, komputery, mikroskopy i różne przyrządy chemiczne i przyrodnicze, dyktafony, aparat fotograficzny oraz różne gry planszowe i wiele innych.